Odpady segregowane

W dniu 11 maja zostały podstawione pojemniki na odpady segregowane z MZO Pruszków. Tego samego dnia pojemnik na odpady zmieszane był przepełniony. Zwracamy się z prośbą aby wszyscy działkowcy przestrzegali obowiązującej zasady segregacji odpadów i nie przepełniali żadnego z pojemników. Kontenery, które zamawiamy corocznie będą podstawione w innym terminie z powodu braku funduszu na ten cel. Jak wiadomo nasze Walne Zebranie planowane jest na 28 maja, miejmy nadzieję, że uchwalimy wysokość opłat ogrodowych i zaczniemy funkcjonować w normalnym trybie.

Zwracamy także uwagę, że nie wszyscy działkowcy mają zamontowane wodomierze na poborze wody miejskiej. Pobieranie tej wody bez opomiarowania jest zakazane. Wszyscy Ci co nie dopełnili tego obowiązku proszeni są o natychmiastowy montaż licznika wody miejskiej.

Zgodnie z regulaminem Rodzinnych Ogrodów Działkowych koszenie alejki w części wspólnej w połowie należy do działkowca na długości jego działki. Zatem prosimy aby stosować się do tej zasady, lub uzgadniać z sąsiadem i naprzemiennie kosić te alejki na długości naszych działek.

0 0 votes
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Odpady segregowane – ROD Pruszków